Poznaj naszą restaurację

  
   Restauracja Laguna powraca do najlepszych tradycji polskiej kuchni i domowej atmosfery.
Wystrój nawiązuje do nastrojowych wnętrz kojarzonych z ciepłem rodzinnego ogniska. Laguna jest doskonałym miejscem na spotkania w gronie bliskich i przyjaciół, turystom przybliża natomiast typową polską gościnność.

   Restauracja oferuje ponad 250 miejsc, 3 odrębne sale, w tym salę restauracyjną , sale bankietowa i antresolę oraz w okresie letnim stoliki w ogrodzie hotelowym przy świetle gwiazd i księżyca z nastrojowym blaskiem świec . Z powodzeniem można tu świętować weselne uroczystości dla licznych gości, ale również znaleźć odosobniony zakątek na bardziej kameralne spotkania.
 

   Budynek, w którym mieści się restauracja jest miejscem z 15- letnią tradycją dobrej kuchni, która wyrosła z chęci nawiązania do najświetniejszych dokonań polskiej i nie tylko kuchni. Dobrze znane dania współcześni kucharze, a zwłaszcza szef kuchni Sebastian Jałowiecki, który od samego początku 14 lat dba o każdy szczegół potrawy doprowadzili do perfekcji.
 

  Jesteśmy w stanie sprostać najbardziej wyszukanym kulinarnym gustom, zadowalając podniebienie każdego klienta. Blasku i oryginalności temu miejscu nadaje miła i profesjonalna obsługa, która pozwoli Państwu docenić walory naszego lokalu, znajdującego się w cichym i ustronnym miejscu, w otoczeniu lasu i jeziora.

Zachęcamy do przetestowania jadłospisu, gdzie figurują pyszne potrawy i niezapomniane drinki.

Formularz rezerwacji

Cennik hoteluRecepcja czynna cała dobę


Pokój jednosobowy 130,00 zł
Pokój dwuosobowy 150,00 zł
Pokój studio 190,00 zł
Apartament 
230,00 zł
zobacz cennik

Skontaktuj się:

p. Justyna Kocur
+ 48 502 086 878
+ 48 32 230 39 11
recepcja@hotel-laguna.pl
Rezerwacja